-Kennel Team TK’s neden kuruldu?

-Kennel Team TK’s ülkemizde Alman Çoban Köpeği severlerin başta Alman Çoban Köpeği sevgisini daha sonrada ülkemizde bu sevgiyi spora dönüştüren bir çok sporcu dostumuza doğru kaynaklar,doğru bilgi,doğru köpek,doğru üretim ile yardımcı olarak ulusal ve uluslararası arenada başarılı olmalarını sağlamak amacı ile Tamay Karataş tarafından kurulmuştur.

-Kennel Team TK’s dan sahipleneceğiniz yavru veya köpek hakkında kısa bir bilgi edinebilirmiyiz?

-Kennel Team TK’s dan sahipleneceğiniz her yavru veya yetişkin köpek uluslararası olarak geçerli evraklara sahip anne ve baba köpeklerin eşleşmesi sonucu doğan tamamı secereli köpeklerden oluşmaktadır.

-Kennel Team TK’s yavruları veya köpekleri hangi evraklara sahip veya sahip olacak ?

-Kennel Team TK’s  WUSV (Alman Çoban Köpekleri Birliği) daimi üyesi Türkiye’de tek yetkili dernek olan ACKISD (Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği) üyesi bir Alman Çoban Köpeği üreticisi olmasından dolayı sahipleneceğiniz yavrular veya köpekler uluslararası geçerliliği olan secerelere sahip olacaklardır. Bu secereler ile köpeğiniz ile ulusal ve uluslararası her türlü yarışmada yarışabilir,sınavlara katılabilir,gereklilikleri yerine getirdiğiniz takdirde yine ulusal ve uluslararası üretimler yapabilirsiniz.

-Kennel Team TK’s da köpeğime eğitim aldırabilirmiyim?

-Kennel Team TK’s da köpeğinize çiftliğimizden sahiplenmemiş olsanız dahi eğitimlere katılabilir,profesyonel olarak ulusal ve uluslararası yarışmalarda ve sınavlarda aktif olarak yarışan eğitmenlerimiz eşliğinde birebir şekilde köpeğinizin eğitiminde sizde bulunabilirsiniz.

-Kennel Team TK’s da köpeğim için pansiyon hizmeti alabilirmiyim ?

-Kennel Team TK’s da köpeğiniz için dilediğiniz zaman pansiyon hizmeti alabilirsiniz.